Zážitkový program 2023

V letošním roce jsme nejen změnili název – místo pobyt (nikde bohužel nepobýváme) používáme termín program, ale i náplň byla oproti předešlým „zážitkáčům“ jiná, aby byl PROGRAM opravdu pestrý a pomohl žákům z II. stupně poznat své nové kamarády i učitele. Každý den byl jinak zaměřený – indiánský, sportovní a přírodní.

Opravdoví indiáni nás přenesli do časů, kdy byl člověk závislý na vlastnoručně rozdělaném ohni při zpracování kožešin, jídla, topení, kdy musel žít v souladu s přírodou a být soběstačným, spolehlivým a vynalézavým. Protože indiáni přijímají nové jméno podle svých vlastností, někteří z nás dostali nové jméno, třeba Kecal. 

V Jungle parku jsme vyzkoušeli své lezecké schopnosti, obratnost a vytrvalost všeho druhu.

Ve středu si všichni zatančili, děti i dospělí. Lektorky hrály na různé nástroje, zpívaly a tančily a přírodní rytmus nás všechny rozpohyboval. Celý zážitkový program se uskutečnil díky dotaci z MO Pardubice V. Děkujeme!