Toulky Pardubicemi – výlet MŠ 2019

Během dopoledního školního výletu jsme objevovali krásy našeho města Pardubic. Navštívili jsme Tyršovy sady, kde proběhl „piknik v trávě“. Po krátkém osvěžení tryskající vodou jsme chvíli dováděli na krásném přírodním hřišti. Pod zámkem jsme nakrmili kapry, kteří nás už z dálky vítali. Při cestě do cukrárny jsme ještě navštívili zámek, na kterém čekal krásně zbarvený páv. Na cestu nám i zazpíval. Pak už nás uvítala námi očekávaná cukrárna, kde každý dostal podle svého výběru kopeček zmrzliny. Když nás trolejbus odvezl zpátky do školky, byli jsme už pořádně unavení, ale plni zážitků.

 


logo školy

Aktuality

Služby školního psychologa

!!! Nefunkční pevná telefonní linka !!!

Kontakt

Kancelář školy: 466 304 934
  466 303 757
Mateřská škola: 608 653 896
Školní jídelna: 774 626 503
Podrobné kontaktní údaje >>
Napište nám >>