Šlápota v Lázních Bohdaneč

S dlouho očekávaným příchodem jara se naše parta vydala na první jarní výšlap do Lázní Bohdaneč. Svezli jsme se trolejbusem a nakukovali do obory, kde jsme obdivovali daňky, jeleny a muflony. Našim dalším cílem byla firma Rybniční hospodářství s. r. o. Pod vedením příjemného pana majitele jsme si prohlédli sádky a prodejnu ryb. Zároveň jsme se dozvěděli zajímavosti o rybníkářství na Pardubicku. Podnikli jsme i krátkou prohlídku lázeňského areálu a naše putování za poznáním jsme zakončili v příjemném prostředí lázeňské cukrárny. Těšíme se na další výlet!


logo školy

Aktuality

Služby školního psychologa

!!! Nefunkční pevná telefonní linka !!!

Kontakt

Kancelář školy: 466 304 934
  466 303 757
Mateřská škola: 608 653 896
Školní jídelna: 774 626 503
Podrobné kontaktní údaje >>
Napište nám >>