Naše Velká pardubická 2021

V úterý 5. 10. jsme si užili ještě krásně slunečného podzimního počasí a uspořádali pro žáky I. stupně Velkou Pardubickou. Při pracovních činnostech si vyrobili žokejské vesty, ozdobili koňmi, ocasy i hřívou a mohli tak vyběhnout na trasu závodu na zahradě školy. Čekal je nejen Taxisův příkop, ale i Popplerův skok nebo Vodní příkop. Naši žokejové si s překážkami odvážně poradili! Velká Pardubická je ale nejen o koních, ale také o našem městě, připravili jsme si tedy pro děti i výtvarnou dílnu, kde si všichni vybarvili pardubický znak, a také hry o Pardubicích – třeba stavění Zelené brány, skládání puzzle nebo písnička. Na žokeje pak čekal diplom a malé odměny.

 


logo školy

Aktuality

Kontakt

Ředitelna: 466 304 934

Vedoucí školní jídelny: 466 303 757
774 626 503

Mateřská škola: 608 653 896
Podrobné kontaktní údaje >>
Napište nám >>