MDD v MŠ 2019

Společně s dětmi jsme oslavili Mezinárodní den dětí. Oslavy probíhaly během celého týdne, kdy děti sbíraly za splněné úkoly razítka. Úkoly se skládaly z nejrůznějších dovedností. Nejdříve jsme v nedalekém lesoparku využili lesní tělocvičnu, kde si děti vyzkoušely chůzi v nerovném terénu, přelézání překážek a překračování různě vysokých kostek.  Další úkoly už čekaly ve třídě, kde jsme se pokusili přenášet na lžíci pingpongový míček, vyzkoušeli si hod na kuželky a strefovali se do velkého kyblíku. Potom jsme si vyzkoušeli sbírat dřevěná kolečka velkými kleštěmi a postavit věž poslepu. Nejvíce se nám však líbila činnost s vodou, kde měly děti za úkol vařečkami vylovit víčka různých velikostí. Všechny úkoly děti bavily a každý si domů odnesl nejrůznější dárečky.


logo školy

Aktuality

Služby školního psychologa

!!! Nefunkční pevná telefonní linka !!!

Kontakt

Kancelář školy: 466 304 934
  466 303 757
Mateřská škola: 608 653 896
Školní jídelna: 774 626 503
Podrobné kontaktní údaje >>
Napište nám >>