Lentilky a Sluníčka – Zdravá 5

Po předchozí domluvě nás přišla navštívit sympatická paní lektorka s krásnou pohádkou o zdravé výživě. Nejdříve jsme společně nastartovali pomyslné autíčko a vyrazili všichni na nákup. Děti potom roztřídily potraviny na zdravé a nezdravé a vyzkoušely si třídit potraviny i podle toho, kde se skladují – do lednice nebo do skříňky. Nakonec jsme všichni ochutnali zdravé mlsání. Návštěva se nám moc líbila a děkujeme tímto Nadačnímu fondu Albert za tuto pěknou prezentaci zdravého stravování.

I Sluníčka se mohla zapojit do programu Zdravá 5. Děkujeme Lentilkám za připravenou akci.


logo školy

Aktuality

Služby školního psychologa

!!! Nefunkční pevná telefonní linka !!!

Kontakt

Kancelář školy: 466 304 934
  466 303 757
Mateřská škola: 608 653 896
Školní jídelna: 774 626 503
Podrobné kontaktní údaje >>
Napište nám >>