Lentilky – Poznávání lidského těla

Dalším lednovým tématem po dobu 14 dní bylo seznámení s lidským tělem. Nejdříve jsme se podívali, jak vypadá naše kostra a co všechno v těle máme. Potom jsme zkoušeli naše smysly – zrak, sluch a čich. Byli jsme mile překvapeni, jak naše ruce tedy hmat, dokáže pracovat bez použití zraku. Čichem jsme se snažili poznat 2 stejné vůně. Zkoušeli jsme různé pohyby a polohy našeho těla a co všechno naše tělo dokáže – jak se umí ohnout, koulet nebo otáčet. Také jsme si povídali, jak předcházet úrazům a vyzkoušeli si, jaké to je chodit s berlemi nebo krunýřem na páteř. Celý týden jsme si moc užili a hodně se nasmáli.

 


logo školy

Aktuality

Služby školního psychologa

!!! Nefunkční pevná telefonní linka !!!

Kontakt

Kancelář školy: 466 304 934
  466 303 757
Mateřská škola: 608 653 896
Školní jídelna: 774 626 503
Podrobné kontaktní údaje >>
Napište nám >>