Lentilky – Jak pečujeme o naše tělo?

Konečně už víme, co všechno máme na našem těle, a tak jsme si tentokrát povídali, jak o naše tělo pečovat, co jíst, abychom nebyli nemocní. Každý den nechybělo ranní cvičení s protažením celého těla. Poté děti popisovaly a přiřazovaly jednotlivé hygienické potřeby k obrázkům a řekly, k čemu se používají. Koncem týdne jsme si povídali o našich zubech, a které potraviny jsou zdravé. Nechyběl ani výukový program na DVD – Jak se dostat Hurvínkovi na zoubek a děti si vyzkoušely (sice jen na papíře) jak si správně čistit zuby. Pohádka se nám moc líbila. Celý týden jsme kreslili postavu a vystřihovali potraviny z letáků.


logo školy

Aktuality

Služby školního psychologa

!!! Nefunkční pevná telefonní linka !!!

Kontakt

Kancelář školy: 466 304 934
  466 303 757
Mateřská škola: 608 653 896
Školní jídelna: 774 626 503
Podrobné kontaktní údaje >>
Napište nám >>