Drakiáda v MŠ 2018

I přes to, že nám letošní podzimní počasí na pouštění draků moc nepřálo (buď foukalo moc, nebo zase hodně málo), jsme se na drakiádu poctivě připravili. Nejdříve jsme si společně vyskládali draka z PET víček, potom jsme si draka vyrobili z papíru a barevně si ho vyzdobili. Nakonec jsme na ocas připevnili pár podzimních listů a vyrazili draky provětrat. I když vítr nefoukal, poradili jsme si a proběhli se společně s vyrobenými draky po dětském hřišti. Nakonec bylo naše snažení oceněno jemným větrem a vyzkoušeli jsme, jak lítá náš dračí tygr.


logo školy

Aktuality

Služby školního psychologa

!!! Nefunkční pevná telefonní linka !!!

Kontakt

Kancelář školy: 466 304 934
  466 303 757
Mateřská škola: 608 653 896
Školní jídelna: 774 626 503
Podrobné kontaktní údaje >>
Napište nám >>