Adventní setkání 2019

Období adventu přináší do našich uspěchaných životů zklidnění, čas na rozjímání, milou a příjemnou atmosféru. To vše se nám povedlo 12. prosince, kdy jsme se sešli na vyzdobené zahradě školy, abychom společně strávili pár klidných a svátečních chvilek. Zazpívali jsme si vánoční koledy,  zahřáli jsme se pečeným čajem a pochutnali si na vánočním cukroví, které připravili malí i velcí žáci školy.  Stejně jako v předešlých letech  žáci s předstihem tvořili výrobky s vánoční tématikou a ty bylo možné zakoupit na našem adventním trhu.  Velkou radost dětem i dospělým přinesl také  živý betlém z farmy Apolenka. Díky sponzorskému daru MO Pardubice V  jsme ho mohli pronajmout na celý den. Rodiče, zaměstnanci školy, žáci, bývalí žáci i další hosté se jednomyslně shodli – letošní adventní setkání se vydařilo!