Adventní setkání 13.12.2018

V loňském roce se nám Adventní setkání, které jsme pořádali poprvé, opravdu vydařilo, a tak jsme se rozhodli v započaté tradici pokračovat. S předstihem žáci tvořili výrobky s vánoční tématikou na adventní trh, učili se a zkoušeli a zkoušeli vánoční koledy, připravovali pohoštění a vánoční výzdobu. Díky sponzorskému daru jsme měli možnost pronajmout na celý den živý betlém z farmy Apolenka. Roznesli a rozeslali jsme pozvánky a těšili se. Stejně jako vloni se nám Adventní setkání vydařilo! Zazpívali jsme si společně koledy – připojil se i oslík z živého betléma – a strávili společně a v neformálních rozhovorech příjemné a milé odpoledne. Když někomu byla zima, ohřál se pečeným čajem a energii doplnil i vánočním slaným i sladkým pečivem. Přejeme všem hezký advent, krásné Vánoce a šťastný příští rok.


logo školy

Aktuality

Služby školního psychologa

!!! Nefunkční pevná telefonní linka !!!

Kontakt

Kancelář školy: 466 304 934
  466 303 757
Mateřská škola: 608 653 896
Školní jídelna: 774 626 503
Podrobné kontaktní údaje >>
Napište nám >>